O nás

Drůbežárna v Praci u Brna má již dlouholetou tradici. Jako rodinná firma byla založena již v roce 1990 a zpočátku se specializovala na odchov a následný prodej živých brojlerových kuřat. Postupně se nabídka rozšířila na prodej veškeré živé drůbeže a v posledních letech i výkup králičích kožek.

Od roku 2000 rozvážíme drůbež a vykupujeme králičí kožky i po obcích, kam zajíždíme v určený den a čas každých cca 7-14 dní. Přesné termíny a trasy rozvozu se případní zákazníci dozví z našich letáků, které jsou jim pravidelně doručovány poštou nebo veškeré informace rádi sdělíme po telefonu. (+420 544 244 757 / +420 605 985 486.

Proč nakupovat u nás

Drůbežárna v Praci je moderní areál, kde je samozřejmostí udržování čistoty nejen v halách, ale i v jejich okolí. Naše drůbež je očkována a pod stálým veterinárním dozorem.

Velkou předností je jistě i dovoz až do místa bydliště a tím ušetření nejen času, ale i nemalých nákladů spojených s cestou k nám. Tento dovoz se nepromítá do ceny drůbeže, která zůstává stejná jako při nákupu přímo u nás. Dodávky Drůbežárny Prace zajíždí celoročně do obcí téměř po celé Moravě ve dnech a časech určených letáky. Pro větší jistotu se dá drůbež na rozvoz do konkrétní obce také objednat.

Další nespornou výhodou a příkladem jisté serióznosti naší firmy je i možnost případné reklamace drůbeže.